Skip to main content

Naše služby

Ako komplexná stavebná firma sa zaoberáme širokou škálou služieb. Nech už je to obklad vo vašej kuchyni alebo dlažba na terase, pristupujeme k každému projektu s rovnakou dávkou starostlivosti a odbornosti.

Zhotovenie Obkladov a Dlažieb

Naša hlavná špecializácia je zhotovenie obkladov a dlažieb, či už v interiéry alebo exteriéry. Ponúkame širokú škálu materiálov a štýlov, aby sme uspokojili každý vkus a potrebu.

Zhotovenie Veľkoformátových Dlažieb

Sme schopní zhotoviť veľkoformátové dlažby pre väčšie priestory. Tento typ dlažby vytvára jedinečný a elegantný vzhľad, ktorý pridáva k celkovému estetickému dojmu.

JOLLY Hrany

Ako experti na obklady a dlažby, zvládame aj prácu s JOLLY hranami, ktoré sú ideálne na dokončenie rohov a okrajov. Táto technika dodáva estetický a dokončený vzhľad každému priestoru.

Interiér a Exteriér

Naši profesionáli vytvárajú harmóniu medzi interiérom a exteriérom vašej nehnuteľnosti. Dbáme na to, aby všetko do seba perfektne zapadalo a vytváralo príjemnú atmosféru.

Rekonštrukcia Kúpeľní

Naša skúsenosť a odbornosť v rekonštrukcii kúpeľní je zárukou kvality. Súčasne dbáme na to, aby sme splnili vaše očakávania a vytvorili priestor, v ktorom sa budete cítiť dobre.

Dodanie Obkladov a Dlažieb

Ponúkame tiež službu dodania obkladov a dlažieb. Spolupracujeme s mnohými dodávateľmi, aby sme vám mohli poskytnúť čo najširší výber materiálov a dizajnov.

Vizualizácia

Naše služby zahŕňajú aj vizualizáciu vašich projektov, aby ste si mohli predstaviť výsledný produkt ešte predtým, ako začneme s prácou.

Atypické keramické umývadlá

Atypické keramické umývadlá sú jedinečným doplnkom kúpeľní, ktoré vystupujú z davu. Ponúkame širokú škálu týchto umývadiel, ktoré sú nielen esteticky príťažlivé, ale aj funkčné.